Pomysł na prezent urodzinowy

Każdy uwielbia dostawać prezenty. Najbardziej cieszą te, które zostały przygotowane z myślą o nas. Nie muszą to być drogie przedmioty – nawet najmniejszy drobiazg sprawi wiele radości, gdy w jego wybór włożymy nieco serca. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent na urodziny, zobacz nasze propozycje.

Pomysł na prezent na urodziny – wybierz najlepszy

1. Żyjesz w bliskich relacjach z solenizantem? Macie mnóstwo wspólnych wspomnień i fotografii? Kup czyste (koniecznie twarde!) kartki, kilka ozdób do papieru i do dzieła! Stwórz mini album, a gotowy zbinduj. Pamiętaj, aby zostawić kilka czystych stron – solenizant będzie mógł uzupełnić je o nowe zdjęcia. Możesz też ułatwić sobie życie i stworzyć fotoksiążkę.

2. Zastanów się, co dana osoba lubi. Interesuje się filmem? Poszukaj karnetu do kina (niektóre placówki mają w sprzedaży bilety na kilka wejść). Uwielbia fotografię? Znajdź oryginalny pokrowiec na aparat lub statyw.

3. Biżuteria to raczej bezpieczny prezent dla kobiety. Prosta i elegancka ozdoba z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Aby jednak całość wyglądała ciekawiej, kup dość duże pudełko, włóż prezent i obsyp go ulubionymi cukierkami solenizantki.

4. Bilet na mecz czy koncert waszego ulubionego zespołu to idealny prezent na urodziny. Pozwoli spędzić wam trochę czasu razem i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

5. Jeżeli masz talent plastyczny, namaluj obraz przedstawiający wasze podobizny. Oczywiście możesz postawić na inny własnoręcznie wykonany podarunek – wszystko zależy od tego, w czym jesteś dobry. Takie prezenty sprawiają najwięcej radości.

6. Przygotuj imprezę – niespodziankę. Upiecz tort, zaproś wspólnych znajomych i przygotuj kilka ciekawych zabaw (twister, kalambury, scrable…). Czas spędzony w gronie najbliższych to najlepszy pomysł na urodziny.

7. Z okazji urodzin bardzo często wręcza się cięte kwiaty. Wyglądają ładnie, ale niestety po kilku dniach tracą swoje atuty. Jeżeli chcesz wręczyć solenizantowi roślinkę, zdecyduj się na kwiatki doniczkowe. Poszukaj niespotykanej odmiany, która kwitnie przez większą część roku.

Więcej pomysłów na fotofilmkadr.pl.

Prezent na urodziny nie musi wymagać dużych nakładów pieniężnych. Najbardziej liczy się pamięć i ciekawy pomysł. Postaraj się podejść do solenizanta indywidualnie i nie kupować niczego pochopnie. Jeżeli wiesz, że zbliżają się urodziny osoby tobie bliskiej, uważnie jej słuchaj. Być może delikatnie nakieruje cię na to, co chciałaby dostać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.