Feel w programie Bilguuna Ariunbaatara

kupichaDzięki takim przebojom, jak „A gdy jest już ciemno” czy „Jak anioła głos” zespół Feel zdobył wiele nagród muzycznych. Piotr Kupicha i jego koledzy w czasach świetności zdobyli między innymi Bursztynowego Słowika na festiwalu Sopot Top Trendy w 2007 roku lub tytuł Telekamery TeleTygodnia w roku następnym. Od 2013 roku zespół zaczął metamorfozę. Objawia się ona zmianą stylu granej muzyki. Feel pokazał to, prezentując nowy singiel „Poczuj to”, który utrzymany jest w stylistyce elektronicznej.

Co więcej, jakiś czas temu, lider zespołu – Piotr Kupicha – wziął udział w programie rozrywkowym spania z gwiazdami. Program prowadzi Bilguun Ariunbaatar, prawdopodobnie najpopularniejszy Mongolczyk w Polsce. Celem programu jest pokazanie prywatnego życia gwiazd. Bilguun spędza z nimi cały dzień, a jego głównym założeniem przed spotkaniem z Piotrkiem Kupichą było sprawdzenie, czy wokalista zespołu Feel potrafi ugotować żur w stylu fusion, czy umie pisać teksty piosenek, czy ma oldskulową stylówkę i czy nosi stringi z Koniakowa.

Prowadzący był bardzo zaskoczony gościnnością piosenkarza. Ponadto dowiedział się o planach muzycznych, a także poznał najskrytsze zakamarki domu państwa Kupichów. Oprócz tego Bilguun przez chwilę mógł poczuć się jak lider Feela. Piotr pokazał mu bowiem wszystkie zdobyte nagrody oraz pozwolił unieść Bursztynowego Słowika. Nie obyło się bez wspólnego grania piosenek oraz tłumaczenia znaczenia hitów wyprodukowanych przez Kupichę.

Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku na rynku pojawi się najnowszy, czwarty album przygotowany przez Kupichę i jego kolegów.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.